Lipiec 2018

Wengroove Hip-Hop Festiwal 2018 | Edycja III

Niebawem więcej info.

Miejsce: Bilety:

Kwiecień 2018

Te-Tris w Katowicach ✦ Magazyn ♯Specialitour

Goniec informuje: Kolejny przystanek na trasie #Specialitour! Tym razem spuścimy BOMBYE na Magazyn w Katowicach. Czas sprawdzić czy najnowszy krążek Te-Trisa hula nie tylko jak Radyo w głośnikach Twojego auta (przy opuszczonych szybach – wiadomo), ale także całym klubem.

Miejsce: Magazyn Bilety: 25 / 30 / 35 zł Kup bilet

Te-Tris w Krakowie ✦ Żaczek ♯Specialitour

Goniec informuje: Kolejny przystanek na trasie #Specialitour! Tym razem spuścimy BOMBYE na Żaczek w Krakowie. Czas sprawdzić czy najnowszy krążek Te-Trisa hula nie tylko jak Radyo w głośnikach Twojego auta (przy opuszczonych szybach – wiadomo), ale także całym klubem.

Miejsce: Żaczek Bilety: 25 / 30 / 35 zł

Te-Tris w Bielsku-Białej ✦ Rude Boy ♯Specialitour

Goniec informuje: Kolejny przystanek na trasie #Specialitour! Tym razem spuścimy BOMBYE na Rude Boy w Bielsku-Białej. Czas sprawdzić czy najnowszy krążek Te-Trisa hula nie tylko jak Radyo w głośnikach Twojego auta (przy opuszczonych szybach – wiadomo), ale także całym klubem.

Miejsce: Rude Boy Bilety: 25 / 30 / 35 zł

Te-Tris w Łodzi ✦ Format ♯Specialitour

Goniec informuje: Kolejny przystanek na trasie #Specialitour! Tym razem spuścimy BOMBYE na Format w Łodzi. Czas sprawdzić czy najnowszy krążek Te-Trisa hula nie tylko jak Radyo w głośnikach Twojego auta (przy opuszczonych szybach – wiadomo), ale także całym klubem.

Miejsce: Format Bilety: 25 / 30 / 35 zł Kup bilet

Te-Tris w Warszawie ✦ niePowiem ♯Specialitour

Goniec informuje: Pierwszy przystanek na trasie #Specialitour! Tym razem spuścimy BOMBYE na niePowiem w Warszawie. Czas sprawdzić czy najnowszy krążek Te-Trisa hula nie tylko jak Radyo w głośnikach Twojego auta (przy opuszczonych szybach – wiadomo), ale także całym klubem.

Miejsce: niePowiem Bilety: 25 / 30 / 35 zł Kup bilet

Te-Tris w Radomiu ✦ Alibi ♯Specialitour

Goniec informuje: Kolejny przystanek na trasie #Specialitour! Tym razem spuścimy BOMBYE na Alibi w Radomiu. Czas sprawdzić czy najnowszy krążek Te-Trisa hula nie tylko jak Radyo w głośnikach Twojego auta (przy opuszczonych szybach – wiadomo), ale także całym klubem.

Miejsce: Alibi Bilety: 25 / 30 / 35 zł Kup bilet

Te-Tris w Lublinie ✦ Graffiti ♯Specialitour

Goniec informuje: Kolejny przystanek na trasie #Specialitour! Tym razem spuścimy BOMBYE na Klub Graffiti w Lublinie. Czas sprawdzić czy najnowszy krążek Te-Trisa hula nie tylko jak Radyo w głośnikach Twojego auta (przy opuszczonych szybach – wiadomo), ale także całym klubem.

Miejsce: Klub Graffiti Bilety: 25 / 30 / 35 zł Kup bilet

Te-Tris w Rzeszowie ✦ Vinyl ♯Specialitour

Goniec informuje: Kolejny przystanek na trasie #Specialitour! Tym razem spuścimy BOMBYE na Vinyl w Rzeszowie. Czas sprawdzić czy najnowszy krążek Te-Trisa hula nie tylko jak Radyo w głośnikach Twojego auta (przy opuszczonych szybach – wiadomo), ale także całym klubem.

Miejsce: Vinyl Bilety: 25 / 30 / 35 zł Kup bilet

Marzec 2018

Czesław Śpiewa Solo Act w Siedlcach

Agencja Wengroove zaprasza na Czesław Śpiewa Solo Act., muzyczny stand-up Czesława Mozila.

Miejsce: Sala Podlasie, Siedlce Bilety: 25 / 30 / 35 zł Kup bilet


współpracujemy